foto: Euroinstitut

Projektové vyučování - Vánoce

 

Na začátku školního roku jsme vzpomínali na zážitky, které jsme si zapamatovali z minulého roku. Hlavně jsme si připomněli, jaké projekty jsme ve vyučování vytvářeli.

Shodli jsme se, že nejvíce se nám líbil projekt Vánoce. Za prvé je to čas, na který se každý těší a za druhé se nám toto vyučování moc líbilo. Vlastně to pro nás ani jako vyučování nevypadalo.

V českém jazyce jsme sestavovali texty na vánoční přání a to jsme pak napsali do vytvořených přáníček, která jsme si kreslili ve výtvarné výchově. Při hudební výchově jsme si zpívali vánoční koledy a poslouchali vánoční skladby. Bavila nás výzdoba učebny a chodeb v našem domově.

V předmětu Vaření jsme se učili péct vánoční cukroví a připravovali jsme vánoční menu, tedy bramborový salát a smažené vepřové řízky.

Pozvali jsme pak kamarády a vychovatele na vánoční besídku. Všichni ochutnali naše pohoštění a strávili s námi krásné vánoční odpoledne.

Doporučujeme:

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.