< Zpět na stránku novin
foto: Euroinstitut

Podzimní tvoření

 

A už je tu podzim. Vidíme to všude kolem sebe, z televizních reklam, z radia, z výloh obchodů.

I školní práce žáků Střední školy a odborného učiliště Euroinstitut se v tomto ročním období zaměřuje na podzimní tvoření. Žáci Praktické školy ve výtvarné výchově tvoří výrobky a obrázky z přírodnin. Využívají ke své práci kaštany, suché listy, žaludy i podzimní květy. Velmi hezké jsou vazby a věnečky z aster, slunečnic, šípků, vřesů doplněné stužkami, barevnými drátky a podobně. Ze suchých listů tvoří naši žáci postavičky skřítků podzimníčků, ježky, ti šikovnější dokáží skládat růžičky a z nich pak vytvářejí celé kytice do vázy.

Zkuste si také tvoření z podzimních přírodnin. Určitě se vám něco povede a výrobek vám přinese potěšení.

foto: Euroinstitut

Doporučujeme: