foto: les

Podzimní nálada

 

Krásné slunečné dny jsou tytam a opět se na nás hrne studené a občas deštivé počasí. Ano, podzim je tady a také všechno, co s ním souvisí. I špatná nálada a deprese. Prázdniny a pohlazení slunečních paprsků skončilo, další dovolenou u moře čekáme často až za rok a čím dál častěji se u nás objevuje špatná nálada, za kterou může podzim. Co naplat, že možná ještě bude babí léto, trvající pár dní. Podzim je opět tady a již v plné parádě.

Skleslá a smutná nálada se často objevuje hned na počátku významné změny počasí - z léta na podzim. Často to je již začátkem září, astronomický podzim začíná až 22.9. Pohled na zamračenou oblohu, časté deště a padající listí je pro milovníky slunečného počasí opravdu těžké. A to se právě často podepíše na špatné náladě. Po téměř celé léto nás doprovází sluneční svit a dávky vitamínu D, díky kterému máme nejen energii, ale i dobrou náladu.

Jak si skleslou podzimní náladu vylepšit? Možností se nabízí mnoho. Někoho potěší čtení hezké knížky, jiného pěkný film nebo divadelní představení. Sportovci se přesunou do tělocvičen a nesmíme zapomenout na domácí kutily.

Doporučujeme:

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.